O NAS


Serdecznie Państwa witamy w wirtualnej siedzibie naszej firmy.

Kierowanie firmą w warunkach agresywnej konkurencji wymaga od menadżerów stosowania nowoczesnych i skutecznych narzędzi informatycznych nie tylko wspierających zarządzanie firmą i bieżącą kontrolę jej funkcjonowania, ale również zabezpieczających takich jak oprogramowanie Avast.

Od początku nieustannie wierzymy, że wszyscy użytkownicy internetu potrzebują i zasługują na najlepszą ochronę antywirusową – taką, na której mogą polegać, szybką, nie obciążającą sprzętu i dyskretną – taką, która skanuje i aktualizuje się automatycznie, okazjonalnie przypominając, że funkcjonuje. Właśnie taką ochronę stanowi Avast!.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom współczesności oferujemy sprawdzone w praktyce, nowoczesne rozwiązania techniczne, niezawodne programy komputerowe oraz profesjonalne wsparcie serwisowe dla przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych, oraz dla biur rachunkowych.

Dobór oprogramowania i sprzętu komputerowego poprzedzamy staranną analizą potrzeb bieżących naszych klientów oraz kierunków ich rozwoju.

Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie i praktykę pozwalającą im na sprawną realizację zadań z pełną świadomością sytuacji oraz odpowiedzialnością za podejmowane działania.

Naszym konsekwentnie realizowanym celem jest pomaganie firmom w wyborze, wdrożeniu i eksploatacji technik informatycznych.


Oferujemy:

Avast Antywirus PRO oraz Avast Internet Security – profesjonalne oprogramowanie z obszaru bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Doraźne usługi informatyczne
świadczone na miejscu u klienta oraz metodą serwisu zdalnego

Stały nadzór serwisowy
świadczony w oparciu o zawarte umowy serwisowe oferowane w atrakcyjnych wariantach.

Profesjonalne oprogramowanie renomowanych producentów wspierające funkcjonowanie i zarządzanie firmą

magazyn i sprzedaż, księgi handlowe, książka przychodów, ryczałt, kadry i płace, środki trwałe, finanse, rozrachunki, produkcja, systemy zarządzania relacjami z klientami.